Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 12144169



*

nr 1214 4169


PASTEL

ship, signed. Brundt, -98, 48x63,


Fartyg, signerad. Brundt, -98,48x63


Estimate:

1000

Sold:

SEK 1000

Auction date:

Monday October 29 2018
at 19:08:26


  • Bid history
Time Bidder Bid
28/10 19:36:22 1      800 kr
29/10 18:43:23 2      800 kr
29/10 18:43:23 1      800 kr (Robot)
29/10 18:47:00 2      900 kr
29/10 19:03:25 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller brundt fartyg färgkrita pastell vattenfärg
  • 7194 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:33
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:58
  • 6485 PASTELS
    2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:24




Ladda ner broschyr